niedziela, 12 maja 2013

Misja Gdańsk!

Żródło: wikipedia
Byliście kiedyś w takim kinie, w którym obraz jest trójwymiarowy, fotel się rusza, w twarz pryska Wam woda, a w plecy wieje wiatr? Nie byliście? To musicie koniecznie to nadrobić! Byliście? To dobrze, ale nie wiem, czy wiecie, że teraz można wybrać się na taką ekstremalną przejażdżkę po Gdańsku!


Fot. Rafał Konkolewski
Taką przyjemność oferuje nam Funmotion - Centrum Multimedialne 5D, który znajduje się w Madisonie. Wśród licznych filmów tam wyświetlanych znajdziemy Misję Gdańsk. Jest to krótki, trwający mniej niż 10 minut obraz, podczas którego widz śledzi tajnego agenta, który porusza się po najciekawszych i najbardziej znanych miejscach Gdańska. Przemieszcza się on różnymi środkami lokomocji. Nie zdradzę jakimi, żeby nie psuć zabawy! Oczywiście po Misji Gdańsk nie można spodziewać się zaskakującej fabuły czy też ambitnych dialogów ;-p, ale na pewno jest to ciekawy sposób promocji miasta i przyjemna odskocznia od świata, z której można skorzystać wracając z pracy albo w trakcie zakupów. 

Fot. Nikater
Choć była to moja pierwsza styczność z tego typu rozrywką, to na pewno nie ostatnia! Mogłoby się wydawać, że jest to typowa zabawa dla dzieci, ale można się tam poczuć trochę jak na kolejce górskiej. Dzięki temu kino stanowi małą namiastkę parków rozrywki, które uwielbiam. Z Kasią planujemy wybrać się na Bloody Road  ;-). A oto repertuar kina: http://www.funmotion.pl/index.php?index.php,23

1 komentarz:

Nie wahaj się, napisz co myślisz! Nawet nie wiesz jaką frajdę sprawi nam Twój komentarz :-).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...