Chcesz wiedzieć więcej?

Witaj :-)
Jest mi niezmiernie miło, przyjemnie i ogólnie super, że do tu zajrzałaś/eś ;-).

Nazywam się Magda, mam 28 lat, lubię koty, książki podróże, wycieczki, Woody'ego Allena i oczywiście pisanie tego bloga! Na co dzień pracuję, uczę się, a w wolnych chwilach staram się zgłębiać tajniki fotografii. I pisać bloga :-)

Kulturalny LifeStyle to jak sama nazwa wskazuje blog lifestyle'owy. A czym jest lifestyle, jeśli nie stylem życia autora? Mój jest głównie kulturalny, ale nie tylko! 
Aktywnie - podróże, wycieczki, sport, imprezy, spacery, hobby, fotografia - czyli wszystko co sprawia, że ruszamy się z kanapy!
Kulturalnie - książki, filmy, teatr, muzyka - czyli wszystko co sprawia, że ruszamy głową!
Smacznie - przepisy kulinarne, kawiarnie, restauracje, porady, zdrowa żywność - czyli wszystko co sprawia, że ruszamy do kuchni!
Czasem też piszę o wszystkim co mi przychodzi do głowy i wtedy jest bardzo Życiowo.

Mamy nadzieję, że spodoba się Wam mój mały kącik w blogosferze i zostaniesz ze mną na dłużej :-)

Jeśli spodobała Ci się nasza strona możesz nas spotkać i polubić na Bloglovin i na Instagramie. Będzie nam bardzo miło :-).

Jeśli pragniesz podzielić się ze mną swoimi opiniami i wrażeniami po lekturze, zostaw komentarz. Nawet nie wiesz jaką nam to sprawi frajdę :-).

Jeśli chcecie się ze mną skontaktować, pogadać, pochwalić albo skrytykować to odbieram tego email'a: 3stylescity@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nie wahaj się, napisz co myślisz! Nawet nie wiesz jaką frajdę sprawi nam Twój komentarz :-).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...