niedziela, 20 stycznia 2013

Polscy Gladiatorzy na hiszpańskiej arenie

 Moja wielka słabość do polskiej piłki ręcznej wynika z kilku powodów. 

A te powody mają nawet imiona i nazwiska...
Źródło: Internet

Bartłomiej Jaszka, Michał i Bartosz Jureccy i Marcin Lijewski to tylko niektórzy z całej gamy superbohaterów grających w naszej reprezentacji.

Źródło: Internet


Zdecydowanym faworytem do odebrania z moich rąk trofeum Mężczyzna Roku jest kołowy naszej reprezentacji, Bartosz Jurecki, który jest jak mitologiczny heros. Pada na boisko, wydaje się, że ma urwaną rękę, dziurę w brzuchu i pęknięte żebra, ale nie minie kilka sekund, a jeszcze przed chwilą nieżywy Pan Bartosz podnosi się, poprawia urwany rękaw od koszulki i biegnie uśmiechnięty stawiać czoła swoim przeciwnikom.
Jest fantastyczny.

                                                                                          
Źródło: Internet

Im częściej oglądam mecze naszej reprezentacji, tym mocniej utwierdzam się w przekonaniu, iż nie ma w żadnym (!) sporcie większych twardzieli, facetów przez duże F, z prawdziwymi, nie tylko przysłowiowymi, cohones. (Oprócz Małysza - sportowca wielowymiarowego).


Źródło: Internet

Droga naszych piłkarzy przez Mistrzostwa Świata w Hiszpanii jest lekko wyboista i stresująca, mieliśmy małe potknięcie z reprezentacją Słowenii i przeżyliśmy horror z Serbią, ale z grupy wychodzimy na świetnym, drugim miejscu.

                                                                                                                                                  

Źródło: InternetTrzymajcie kciuki za naszą wspaniałą reprezentację i wspaniałych mężczyzn w kolejnym meczu, który już jutro gramy z Węgrami o godzinie 21.30 w TVP!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nie wahaj się, napisz co myślisz! Nawet nie wiesz jaką frajdę sprawi nam Twój komentarz :-).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...