sobota, 9 marca 2013

Mr Perfect - Tomasz Majewski

/Sławek/Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0
Tomasz Majewski - dwukrotny mistrz olimpijski z Aten (2008) i Londynu (2012) w pchnięciu kulą. Srebrny medalista Mistrzostw Świata w Berlinie (2009), zdobywca wielu innych nagród. Jeden z moich ulubionych sportowców - inteligentny, sympatyczny. Prawdziwy facet. Dlatego też oficjalnie przyznaję mu zaszczytny tytuł Mr Perfect :-). 

1. Tomasz może się pochwalić naprawdę imponującymi wymiarami! Ma 204 cm wzrostu i waży ok. 145 kg! 

/Kastom/Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0
2. Tomasz Majewski to nie tylko wybitny sportowiec, ale również całkiem wykształcony facet!  Jest magistrem politologii, w planach ma studia podyplomowe. Bardzo lubi czytać książki, zwłaszcza z gatunku fantasy i science-fiction, a jego ulubiony pisarz to Jacek Dukaj. Interesuje się polityką, regularnie ogląda programy publicystyczne, ma wyrobione poglądy na wiele kwestii. 

3. Zła wiadomość dla wszystkich fanek polujących na względy Mistrza :-) W jego sercu niepodzielnie rządzą śliczna żona Ania i urodzony w 2012 roku synek. Kolejny wielki plus dla Mistrza - wierny jednej kobiecie i nie goniący za łatwą zdobyczą - to charakteryzuje wyłącznie prawdziwych facetów.

/Sławek/Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0
4. Niestety w tegorocznym sezonie halowym Tomasza nie zobaczymy :-(. W listopadzie miał operację łokcia i jeszcze wraca do zdrowia. Ale już w sierpniowych Mistrzostwach Świata w Moskwie wystartuje i będzie dzielnie walczył o kolejne trofeum! Karierę planuje zakończyć dopiero po Mistrzostwach Olimpijskich w Rio de Janeiro, gdzie mam nadzieję zdobędzie trzeci złoty medal ;-). Chociaż jeśli gorzej mu pójdzie, też nie będę płakała - bo mój ulubiony kulomiot osiągnął już i tak bardzo dużo :-) 

/Erik van Leeuwen/Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0

2 komentarze:

  1. Nie jest w moim typie, ale dorobek ma imponujący. Oczywiście brawo za wierność.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No jeśli chodzi o wygląd to w moim też nie ;-). Ale charakter i siła Majewskiego naprawdę mi imponują :-)

      Usuń

Nie wahaj się, napisz co myślisz! Nawet nie wiesz jaką frajdę sprawi nam Twój komentarz :-).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...